Działania Badawczo – Rozwojowe

Tytuł projektu:
Opracowanie kompaktowej stacji monitoringu jakości powietrza wykorzystującej matrycę czujników z możliwością integracji stacji w ramach rozproszonej sieci, z centralnym systemem akwizycji i prezentacji danych z dostępem online, oraz z możliwością wyznaczania w czasie rzeczywistym obszarowej mapy zanieczyszczeń powietrza.

Cel Projektu:
Projekt ma na celu wykonanie badań przemysłowych i prac rozwojowych, które docelowo pozwolą nam rozpocząć produkcję kompleksowego systemu monitoring jakości powietrza, oraz umożliwią generowanie obszarowej mapy zanieczyszczeń powietrza w czasie rzeczywistym. Mapa i szczegółowe dane ze stacji pomiarowych będą dostępne online.

Budżet Projektu:
Projekt jest dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość całkowita projektu wynosi 5 116 826,77zł zł w tym dofinansowanie 3 685 236,72 zł.

Działania eksportowe

Pomorskie Logo

Tytuł projektu:
Promocja produktów firmy na rynkach zagranicznych przez udział w targach World Meteorological Expo 2022.

Cel Projektu:
Projekt ma na celu wsparcie promocji produktów spółki na rynkach zagranicznych, oraz pozyskanie nowych dystrybutorów. W ramach projektu spółka PM Ecology weźmie udział w targach World Meteorological Expo 2022 w Paryżu w roli wystawcy.

Budżet Projektu:
Projekt jest dofinansowany przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A., w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.  Wartość całkowita projektu wynosi 85 026,66 zł w tym dofinansowanie 42 513,33 zł.

Powrót do strony głównej
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Polityka prywatności
AKCEPTUJĘ